Прес-конференція з мером Борисполя: підсумки роботи за 2017 рік та плани на майбутнє. Відео

Перереєстрація аеропорту «Бориспіль», відкриття нового дитячого садочка, будівництво корпусу Центральної районної лікарні та багато інших, не менш гострих питань, підняли журналісти під час прес-конференції з очільником міста.

Під час зустрічі розглянули такі питання:

Одна з головних тем міста – це бюджет на наступний рік. Міський голова зазначив, що стосовно цього питання налаштований оптимістично. У журналістів виникло логічне запитання – скільки втратило місто від перереєстрації аеропорту у село Гора.

Окреме питання – це так би мовити нашестя таун-хаусів у Борисполі. Міський голова прокоментував своє особисте ставлення до цього явища. Воно негативне.

А ось тему сміттєпереробного заводу міський голова називає найболючішою. Анатолій Соловйович не може дати 100% гарантії, що його все ж побудують.

Прозвучало також запитання чому у нашому місті склалася традиція, що кожне будівництво, яке розпочинається зі слова «культура» закінчується супермаркетом.

Ще одне болюче питання Борисполя – гральний бізнес. Чи можливо його побороти? Міський голова зазначив, що ставить негативно до цих так званих національних лотерей, але з правової точки зору вигравати суди у цьому питанні надзвичайно складно.

Детальніше про те, яким був для Борисполя 2017 та чого очікувати у 2018 – дивіться у відеосюжеті.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *