Понад 80 пайовиків не можуть повернути землі – на сесійному засіданні виникла гостра перепалка

Пленарне засідання 48-ї сесії міської ради відбулося 11 грудня.

Народні обранці зареєструвалися та внесли додаткові питання. Втім перед початком їх розгляду до присутніх звернулася голова Громадського об’єднання «КСП Бориспільське» Галина Бондаренко. Жінка уже не вперше відвідує засідання сесії із вимогою повернути землі пайовикам. За її словами, понад 80 людей не можуть вирішити проблему ще з 2011 року.

Депутати міської ради попросили фахівців прокоментувати ситуацію. За попередньою інформацією, пайовики не отримують орендну плату, оскільки на місці паїв місцева забудова.

Зі свого ж боку пані Галина звинувачує секретаря міської ради Ярослава Годунка. Буцімто саме через нього пайовики страждають 7 років. Також жінка стверджує, що він незаконно привласнив 2 га землі, тож вимагає провести розслідування та звільнити з посади.

Під час виступу Галини Бондаренко до сесійної зали зайшли бійці АТО. Чоловіки приїхали із Білої Церкви до Борисполя, аби захисти жінку. Між секретарем та бійцями АТО виникла словесна перепалка. За лічені хвилини до міської ради приїхав наряд поліції. Атмосфера ставала все більш напруженою. Сварка виникла і між Ярославом Годунком та Ігорем Левітасом.

Детальніше дивіться у програмі «Сесія».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *