Питання передачі мамографа в оренду Бориспільській лікарні інтенсивного лікування обговорили на сесійному засіданні

Як зазвичай, чергове засідання сесії міської ради розпочали із виконання гімну. Після чого перейшли до обговорення питань поза переліком. Перше з яких стосувалося приміщення колишньої дитячої поліклініки.

Під час засідання розглянути питання:

Голова громадської організації «Добродій» Тетяна Басараб завітала на сесію міської ради, аби привернути увагу до проблем повнолітніх осіб з інвалідністю. Вона просить побудувати для цієї категорії громадян центр комплексної реабілітації із відділенням постійного або ж тимчасового перебування та творчими майстернями.

Євгеній Боженко порушив питання зеленої хвилі світлофорних об’єктів міста.

28 січня члени виконкому проголосували за надання містобудівних умов і обмежень для будівництва земельної ділянки на вул. Карла Маркса, 55. Мешканці міста проти цієї забудови, адже запевняють що там буде готель для хасидів. Тому рішення просять скасувати. Після тривалих дискусій депутати міської ради проголосували за скасування рішення.

Депутат міської ради Ілля Луців запропонував включити до порядку денного питання передачі міського мамографа в оренду Бориспільській лікарні інтенсивного лікування.

Вкотре розглянули питання про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Борисполя.

Детальніше дивіться у програмі «Сесія».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *