Питання будівництва залізничного переїзду бурхливо обговорювали під час сесійного засідання

Пленарне засідання 45-ї сесії міської ради відбулося 3 вересня. Його провів секретар Ярослав Годунок. Першим до присутніх звернувся Олег Верес. Депутата цікавило нашуміле питання будівництва залізничного переїзду, що на 35-му кілометрі. Зокрема, хто ж його будує та й взагалі чи долучилася до цього Укрзалізниця.

Під час засідання також розглянули такі питання:

Привітали призерів особисто-командного чемпіонату міста з настільного тенісу пам’яті загиблих воїнів України при звільненні окупованих територій в Донецькій та Луганській областях.

Мешканця мікрорайону УМБ-17 непокоїть стан навколишнього середовища. За його словами, через роботу цегляного заводу там неможливо дихати. Крім того бориспільці занепокоєні сміттєзвалищем на Завокзальній.

Депутат Ілля Луців звернув увагу на проблему задимлення у Борисполі.

Питання про надання відомому співаку Олегу Кензову дозволу на розробку проекту землеустрою для будівництва спершу не набрало достатньої кількості голосів. Депутати голосували тричі, поки результат не став позитивним.

Депутати затвердили міську програму розвитку галузі культури на 2016-2020 роки. Також народні обранці підтримали звернення до голови КОДА Олександра Горгана щодо передачі оздоровчого табору відпочинку «Факел» управлінню освіти і науки.

Детальніше дивіться у програмі «Сесія».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *