Підсумки новин та подій у Борисполі за минулий тиждень. Випуск 4.08.2017

Про головні новини та події Борисполя за минулий тиждень у програмі «Підсумки тижня».

Поточний ремонт доріг Борисполя призупинили правоохоронці. А все через те, що працівники комунального підприємства не надали схеми організації дорожнього руху. Ця тема викликала суперечку між владою та патрульними під час планової наради.

«Престижні» балкони летять додолу. Певно такого потенційні мешканці житлового комплексу менш за все бажали. Ексклюзивне відео падіння та масову втечу будівельників з новобудови комплексу «Престиж» дивіться в окремому сюжеті.

Наболілі запитання громади до правоохоронців, статистика злочинів та правопорушень у Борисполі, а також результати анонімного анкетування містян. Про все це говорили у рамках громадських слухань, які тривали понад 3 години.

Цього тижня наша знімальна група потрапила у сам розпал футбольної гри «Битва дворів». У вівторок на стадіоні «Колосок» під палючим сонцем наполегливо забивали голи завзяті спортсмени.

Гілки дерев і без негоди обвалюються на дроти електопередач. З цією проблемою на особистий прийом громадян завітали мешканки багатоповерхівки на вулиці Соборна.

Цього четверга відбулося засідання 29-ї сесії міської ради, де найгарячішим питанням стало функціонування російськомовних класів у восьмій школі. Тож чи гризтимуть граніт науки російською мовою у Борисполі дізнавайтеся у програмі «Сесія».

Бориспіль продовжують облагороджувати. Вулицю Бежівка минулого року вже підрехтували. Відремонтували тротуари, зробили капітальний ремонт доріг та встановили огорожі. Цьогоріч комунальники розпочали операцію «Озеленення міста».

Як завжди посміхатися та не вішати носа? Спеціально для вас Христина Бельскіте підготувала ТОП-10 незвичних способів підняти настрій.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *