Підсумки новин та подій у Борисполі за минулий тиждень. Випуск 29.09.2017

Коротко про головні новини та події Борисполя за минулий тиждень дивіться у програмі «Підсумки тижня».

Небезпечну речовину – формальдегід виявили у повітрі спортивної зали на вулиці Головатого. Ймовірно, забруднення спричинили неякісні меблі. Цю тему обговорили на нараді міського голови.

Питання тарифів на комунальні послуги з утримання будинків та прибудинкових територій викликало бурхливе обговорення на засіданні виконавчого комітету.

Вогнепальна та пневматична зброя, пістолет під патрон Флобера – відтепер доступні для бориспільців в оновленому стрілецькому тирі.

Канадські пожежники завітали у Бориспіль з подарунками. У рамках ротарійського проекту вогнеборцям міста подарували захисний одяг, взуття та необхідне обладнання, зібране з різних пожежних департаментів.

Екс-держслужбовець із Борисполя незаконно збував персональні дані українців. Через закритий веб-ресурс у мережі Інтернет чоловік розповсюджував конфіденційну інформацію з обмеженим доступом, яку він раніше викрав, працюючи у Державних органах України.

Через проблеми з каналізаційною трубою бориспілець Сергій Жлукто звернувся до комунального підприємства за допомогою. Натомість ситуація тільки погіршилася. З проханням вирішити це питання чоловік звернувся на особистий прийом громадян.

Охоронець одного з приватних будинків у Борисполі затримав викрадача велосипеду.

Вибух у Вишеньках: невідомі кинули гранату на подвір’я підприємця. Осколки від гранати «РГД-5» пошкодили автомобіль та будинок. На щастя, з людей ніхто не постраждав.

Бориспільська ЦРЛ вкотре отримала гуманітарну допомогу з Німеччини. Цього разу – 50 коробок із бинтами, кровозупиняючим пластирем, папером для кардіограми, а також візки, ходунки та технічні засоби реабілітації.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *