Підсумки новин та подій у Борисполі за минулий тиждень. Випуск 28.07.2017

Про головні новини та події Борисполя за минулий тиждень  у програмі «Підсумки тижня».

Бориспільці скаржаться на велику кількість осіб у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Приміром на плановій нараді міського голови особливе невдоволення містян стосувалося вулиці Бежівка.

На території, обмеженій вулицями Головатого, Вокзальна та Старовокзальна нової багатоповерхівки поки не буде. Таке рішення прийняли члени виконавчого комітету.

Пішли до пущі косити траву та вже не повернулися. У Семиполківському лісництві застрелили двох чоловіків.

Чи завершать будівництво спортивного корпусу ліцею «Дизайн-Освіта» вчасно поки незрозуміло. Аби перевірити це перевірити міська влада відвідала будівництво.

Більшість фахівців вважає, що настільний теніс з’явився в Англії, як різновид великого тенісу. Бориспілька Юлія Корнійчук звернулася на прийом міського голови з пропозицією розвитку цього питомо британського спорту у нашому місті.

600 прапорів на Європейській площі. Такою бориспільцям запам’ятається «Велика українська хода».

Фізичні обмеження не заважають Марії займатися спортом. А віднині вона ще й зможе вільно пересуватися містом. Адже благодійний фонд «Древляни» передав їй інвалідний візок.

Нищівна негода у Борисполі зіпсувала не лише настрій містян, але й майно. Буревій тривав 10 хвилин втім його наслідки і досі ліквідовують.

ВІДЕО


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *