Підсумки новин та подій у Борисполі за минулий тиждень. Випуск 22.09.2017

Коротко про головні новини та події Борисполя за минулий тиждень дивіться у програмі «Підсумки тижня».

Підсумуємо 1002 день народження Борисполя. День був насиченим цікавими заходами. Відтак однією з перших знакових подій стало відкриття довгоочікуваного спортивного залу по вул. Головатого, 32 а.

Також до 16 вересня на Алеї Тисячоліття встановили 10 екскурсійних стендів, на яких можна ознайомитися зі всіма історичними подіями Борисполя, просто прогулюючись парком.

Святкували День народження ще й по-спортивному. Відтак бориспільців вразили змагання з воркаут шестиборства та турнір зі стрітболу.

А от тенісний корт та Алея Мистецтв стали острівками благодійності у День міста. На одній локації відбувся неординарний ярмарок GARAGE SALE на іншій частували ветеранів смаковитою польовою кухнею.

Вже традиційно у День міста всі із затамованим подихом очікують на ім’я почесного громадянина Борисполя. Кого громада обрала цьогоріч дивіться в окремому сюжеті.

Наступний день, 17 вересня, став не менш знаковим для міста. У Борисполі відкрили пам’ятник великому князю Київському Володимирові біля Храму Святих Володимира і Ольги Української Греко-Католицької Церкви. Варто зазначити, що пам’ятник створили Львівські студенти-архітектори.

Крім того у неділю на Книшовому меморіально-парковому комплексі відкрили ексклюзивний пам’ятник учасникам антибільшовицького повстання 1920 років та жертвам Великого терору.

Бориспільський відділ поліції відтепер має нового начальника.

Сусідські війни, скарги на роботу міської організації ветеранів України та земельні баталії – ці питання підіймали на особистому прийомі громадян.

Більше місяця продавчині на ринку «Зоряний» працюють у нестерпних умовах. А причиною тому є переповнена каналізація сусіднього супермаркету.

Як дійти консенсусу із громадою, якщо ти проживаєш у малому місті? Вірно, навчитися слухати та говорити. У п’ятницю бориспільці відвідали семінар «Діалог у дії».

Минуло 74 роки з дня визволення Борисполя від німецьких загарбників. 22 вересня містяни поклали квіти до могил загиблих під час окупації. А ветеранів, які боролися за батьківщину нагородили почесними грамотами.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *