Підсумки новин та подій у Борисполі за минулий тиждень. Випуск 18.08.2017

Коротко про головні новини та події Борисполя за минулий тиждень дивіться у програмі «Підсумки тижня».

13 серпня будівельники Борисполя відзначили своє професійне свято. У приміщенні концерт-холу «Бархат» відбулись урочистості з цієї нагоди.

Нові світлофори Борисполя провокують надзвичайні ситуації на дорогах. Було вирішено провести окрему нараду, аби знайти шляхи врегулювання цієї ситуації.

Будівельній компанії «Олімпік» знову відмовили забудовати яр у мікрорайоні «Соцмістечко».

Сутичка навколо незаконної забудови у районі соцмістечка сколихнула Бориспіль. Планувалося зведення житлового будинку, втім виявляється – забудовник ймовірно має на меті побудувати торговельний центр.

Перевірка нового спортивного комплексу у Борисполі виявила безліч недоліків. Передусім постає питання чи безпечне це місце для дітей.

У зв’язку із ремонтними роботами у шостій школі з вікон зняли ґрати, які захищали кабінети від ймовірних злодіїв. Ремонт завершився, але решітки на вікна ніхто так і не встановив. Нещодавно приміщення обікрали.

15 серпня у приміщенні міської ради відбувся круглий стіл. На засіданні обговорили нагальні питання: встановлення лічильників, розрахунок цін та проблеми з вчасним отриманням квитанцій.

1 мільйон гривень – таку суму отримували власники мережі борделів. Нещодавно поліціянти Київщини провели масштабну спецоперацію та затримали організаторів злочинного бізнесу. Мережа закладів, в якій надавалися різноманітні інтимні послуги, функціонувала упродовж 3-х років.

Свято першого вересня вже на носі. Діти готуються, батьки радіють, а освітяни тим часом нервують. Чи готові відкрити свої двері для учнів бориспільські начальні заклади перевіряла спеціальна комісія.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *