Підсумки новин та подій у Борисполі за минулий тиждень. Випуск 16.09.2017

Коротко про головні новини та події Борисполя за минулий тиждень дивіться у програмі «Підсумки тижня».

Будь-яка теплокровна тварина може захворіти на сказ і заразити людину. Що й сталося з мешканцями міста, які підібрали кошеня з вулиці. Воно вкусило власницю, а через деякий час померло. Про це повідомили під час планової наради керівників основних служб міста.

Вже звично для українців після підвищення заробітної плати очікувати й на зріст тарифів. Ця тема була головною і на засіданні виконавчого комітету. Там члени виконкому обговорили коригування тарифів на комунальні послуги.

Як урок алгебри чи геометрії провести цікаво та ефективно? Звичайно удосконалити вивчення дисципліни завдяки технічним новинкам, наприклад інтерактивної дошки. У гімназії “Перспектива” вона є, а тому попит на вивчення математичних дисциплін серед учнів зріс.

У Борисполі шахрай зухвало ошукав літнього чоловіка, забравши у нього всю пенсію. Натомість зловмисник «підсунув» дідусеві сувенірні купюри.

У чому причина масового відключення стаціонарних телефонів та що робити бориспільцям у яких немає мобільних? Саме це запитання привело на особистий прийом громадян Віктора Конецького.

«Ми майбутні олімпійці» – міський конкурс, який цього року став новинкою. Головна ідея – намалювати картину спортивного характеру. Роботи показали суддям, а ті вже визначали щасливчиків.

Інтелектуальний поєдинок між батьками та дітьми відбувся нещодавно у гімназії “Перспектива”. Учасники мали можливість показати свої знання про Бориспіль сучасний та історичний.

Чи подобається вам стан бориспільського кінотеатру «Європа»? Якою не була б відповідь, але екстер’єр цього культурного закладу зовсім не відповідає назві. Нещодавно кінотеатр перевірила експертна комісія.

Спочатку він створив проморолик Борисполя, потім – ексклюзивний зошит. Історію про те, як львівський хлопець став патріотом нашого міста та як вирішив створювати особливі сувеніри – дивіться в окремому відеосюжеті.

16 вересня Бориспіль святкує 1002 річницю з дня заснування. З цього приводу комунальні підприємства облагороджуюють місто. Роботи тривають на Книшовому меморіально-парковому комплексі, на вулиці Головатого та Європейській площі.

Що не тиждень, у місті ремонтують дороги. Відтепер вулиця Новопрорізна також матиме новеньке покриття. Дорога потребувала ремонту давно, оскільки неякісно була покладена попереднім підприємством та щодня на очах розвалювалася.

Війсковослужбовці отримують ордери на квартири! Напередодні 55 сімей тішилися новою оселею, нині ще десятьом військовим у приміщенні міської ради урочисто вручили ордери.

Традиційно кожної третьої суботи вересня в Україні відзначають — День фармацевтичного працівника.
Ця професія настільки важлива, адже завданням фармацевтичної галузі є виробництво та своєчасне забезпечення людей ефективними, якісними та доступними за ціною лікарськими засобами. Як вітали зі святом фармацевтів дивіться незабаром у відеосюжеті.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *