Підсумки новин та подій у Борисполі за минулий тиждень. Випуск 11.08.2017

Про головні новини та події Борисполя за минулий тиждень у програмі «Підсумки тижня».

Раніше він використовувався для потреб навчальних закладів, нині допомагає бійцям АТО. Мова йде про мікроавтобус. На сесії міської ради його зняли з балансу та дозволили управлінню освіти та науки передати автівку бійцям.

Тендери з «перепонами». Через зміни у законодавстві у нашому місті наразі призупинена діяльність декількох проектів. Зокрема відкриття новенького садочку та закупівля мамографа у лікарню.

Смертельна ДТП на Бориспільській кільцевій внаслідок лобового зіткнення двох автівок забрала життя сімох людей.

Олександра Іллюхіна – перша леді-юніор України із практичної стрільби з рушниці. Дівчина активно готувалася до змагань, відпрацьовуючи свою точність, швидкість та влучність. Врешті прапор Борисполя таки піднявся над Угорщиною. Олександра перемогла на європейських змаганнях.

23 дворові команди, два тижні запеклих ігор і назва найфутбольнішого мікрорайону Борисполя нарешті відома.

Ледь не щотижня на особистому прийомі громадян піднімається питання виділення житла. Ось і Любов Слівіна звернулася до міського голови з таким проханням. Три роки тому вона з родиною переїхала на Бориспільщину з Луганська.

Виявляється благодійність може стати заробітком. Псевдо-волонтери не гребують збирати кошти, використовуючи нещасливі історії реальних АТОвців, От тільки жодної копійки бійці не отримують. Ми вирішили розказати вам про одного з таких псевдо-благодійників.

Бориспіль – 78 населений пункт, де відбувається виставка ексклюзивних конвертів. Філателіст Олександр Канівець свого часу організував Міжнародний поштовий похід-реквієм Тараса Шевченка.

Органи самоорганізації населення. Вважається, що вони дають людям можливість напряму брати участь у місцевому самоврядуванні. Втім чинний закон про їх функціонування недосконалий. Містить занадто складні і застарілі процедури. Тож за круглим столом у приміщенні міської ради обговорили саме ці питання.

Виявляється карти можуть бути цікавими. Головне правильно їх тлумачити. Тим паче якщо мова йде про топографічні орієнтири 16-19 століть. Саме таку виставку презентували нещодавно у Борисполі.

Бориспіль продовжують облагороджувати. Роботи тривали на вулиці Соборна. Зокрема комунальне підприємство ВУКГ біля ЗОШ №8 нанесло розмітку та підготували ґрунт для висадки клумб.

У Борисполі за декілька років відремонтували майже всі дороги. Та чи справді покладений асфальт гарної якості? Бориспільці подали позов до суду на міську раду – буцімто дороги не відповідають нормам.

У Борисполі на перехресті вулиць Київський Шлях та Європейська сталася ДТП: зіткнулося чотири автомобілі. На щастя, потерпілих немає. Аварія сталася 10 серпня близько 22-ї години.

У Борисполі розшукується жінка, яка 7 серпня пішла з лікарні та зникла безвісти.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *