Підсумки новин та подій у Борисполі за минулий тиждень. Випуск 1.09.2017

Коротко про головні новини та події Борисполя за минулий тиждень дивіться у програмі «Підсумки тижня».

Проблемне електропостачання та постійні відключення. Як довго це питання турбуватиме бориспільців? На плановій нараді шукали альтернативне вирішення проблеми.

Нова українська школа – саме ця тема зібрала освітян Борисполя на конференцію. Обговорювали практичне застосування вже розробленої концепції освітньої реформи.

47 сімей військовослужбовців бориспільського гарнізону відтепер мають власну оселю. Ордери на службові та постійні квартири урочисто вручили прямісінько під новобудовою.

У Борисполі жінка напідпитку вилізла на покинуту водонапірну башту і погрожувала звести рахунки з життям. Поліцейські, які прийшли на порятунок, близько години тримали її, доки не приїхали рятувальники.

Будівництво через яке страждають сусідні будинки. Складнощі влаштування дітей у садочок та бажання чоловіка збудувати церкву – це основні питання особистого прийому громадян цього тижня.

Чи готові школи та садочки до нового навчального року обговорили на прес-конференції.

31 серпня у міському будинку культури вітали бориспільських підприємців із професійним святом.

На околиці Борисполя активісти «Сектору Безпеки» знищили плантацію коноплі, про яку дізналися напередодні.

День знань– одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом з тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, першокласників, до серйозних випускників. У Борисполі 1 вересня відбулася урочиста лінійка.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *