Лікарня, проблеми Укрпошти та сауна у будинку культури – топ-теми 37-ї сесії

Пленарне засідання 37-ї сесії міської ради відбулося 30 січня. Перед початком розгляду питань порядку денного депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у бою під Крутами студентів.

Під час засідання розглянули такі питання:

Вже за рік 100-річчя проголошення Соборності України. Отож депутати Фастівської міської ради звернулися до нардепів та депутатів обласних і міських рад з ініціативою провести Всеукраїнський захід під назвою «Естафета єднання». Під час сесії звернення підтримали.

Далі мова зайшла про терапевтичне відділення Бориспільської ЦРЛ. Депутат міської ради Валерій Мартишко звернувся до колег із закликом негайно відновити медзаклад, бо вважає його нічим іншим, як «німецьким шпиталем».

Наступним до трибуни вийшов Ілля Луців. За словами депутата районна рада виділила майже 1,5 мільйона гривень на виготовлення проекту нових корпусів терапії та неврології. Проект вже затверджено, втім справа поки стоїть на місці.

На одній із попередніх сесій депутати вирішили звернутися до суду, щоб остаточно вирішити питання права власності на лікарню. Проте міський голова зазначив, що цей процес довготривалий і необхідно дотримуватися певного алгоритму дій.

А от Петра Жувака хвилює питання роботи Укрпошти. Мешканці його округу жаліються, що газети та пенсії їм, як раніше, не приносять.

Активного обговорення удостоїлося питання про розірвання договору оренди на вул. Сергія Оврашка, 1 між управлінням ЖКГ і підприємцем Володимиром Пащенком. За цією адресою розташований міський будинок культури. Втім у підвальному приміщенні досить тривалий час функціонує сауна. Приміщення вже не вперше палає – це і стало причиною можливого розірвання договору. Втім Володимир Нагорний запропонував довивчити питання. Але депутат цього округу налаштований категорично.

Детальніше дивіться у програмі «Сесія».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *