Катання на підводі, українські смаколики та спалення Марени: як бориспільці святкували Масницю

Бориспільці до Великого посту підготувалися та й весну незабаром будуть зустрічати. Принаймні Масницю відгуляли на славу.

Епіцентром святкування став тенісний корт. Чого там тільки не було. Організатори врахували вподобання і малечі, і дорослих. Святковий концерт, фотозони, смаколики та змагання. Навіть стовп був, на який чоловіки вилазили за подарунком

Масниця цього року у Борисполі видалася досить таки гастрономічною. Приміром центр туризму порадував чаєм, бутербродами з салом та зготованим на вогнищі кулішем.

А поруч з вогнищем туристів бориспільські майстрині смажили млинці. 5 сковорідок, 50 літрів тіста і величезна черга. Багато охочих було поласувати смаколиком.

Дітлахи могли закидати Змія Горинича м’якими предметами та каталися на підводі. А для дорослих мужніх чоловіків було інше випробування – метання гирі.

А для охочих насолодитися прекрасним бориспільські митці організували невеличкий ярмарок. Також самим тенісним кортом прогулювалися актори муніципального театру, перевдягнені у різноманітних героїв.

Святкування завершили спаленням Марени. Загалом востаннє ось так масово у Борисполі Масницю відзначали декілька років тому.

Детальніше дивіться у програмі «Тема тижня».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *