Депутати висловили недовіру голові РДА Олександру Туренку та вимагають його звільнення

Про позачергову сесію міської ради стало відомо за 2 години до її початку. Не менш незвичним стало й місце проведення – просто неба під стінами Бориспільської райдержадміністрації.

А спричинила зібрання спроба перереєстрації аеропорту «Бориспіль» у село Гора районною радою.

На позачерговій сесії розглянули три питання. Перше стосувалося незаконної перереєстрації міжнародного аеропорту. І ще одне яблуко розбрату – Бориспільська центральна районна лікарня.

На засідання завітала голова незалежної профспілки працівників аеропорту Бориспіль Інесса Копанська. Жінка повідомила, що більшість працівників не знали про перереєстрацію, проте наразі повністю підтримують позицію влади Борисполя.

У результаті депутати одноголосно ухвалили звернення до адміністрації аеропорту Бориспіль щодо недопущення перереєстрації з міста в район підприємства та ще декілька звернень, які стосуються першого питання.

Наступні два питання порядку денного – звернення до президента та прем’єр-міністра про недовіру та звільнення з посади голови РДА Олександра Туренка та позов до суду про незаконне прийняття нового статуту ЦРЛ. Обидва рішення депутати підтримали.

Детальніше дивіться у програмі «Сесія».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *