Депутати Борисполя проголосували за повернення ПАТ «Київобленерго» до державної власності

Пленарне засідання 44-ї сесії міської ради розпочали зі звернення міського голови до громади Борисполя. Анатолій Федорчук наголосив – необхідно укласти договори із лікарями міської первинки.

До сесійної зали завітало чимало представників християнської церкви «Преображення». Церква розташована на вул. Володимира Момота, 6б. Віряни просять виділити їм одну сотку землі для побудови храму.

На сесії також розглянули такі питання:

За словами Володимира Шалімова автобус реабілітаційної установи «Наш дім» у жахливому стані, його ремонтували протягом тижня. Втім, для того, щоб він їздив на газу його необхідно переобладнати. Це питання включили до змін бюджету Борисполя.

Мешканка вулиці Паркова скаржиться на якість дороги та вимагає заасфальтувати вулицю. Зі свого боку Юрій Локайчук наголосив на внесенні змін до бюджету та виділенні коштів на ремонт вулиці Паркова.

Народні обранці прийняли безоплатно до комунальної власності територіальної громади Борисполя матеріальні цінності від Представництва в Україні організації з міграції. Вона входить до системи ООН.

Також депутати підтримали звернення до Верховної Ради України, Президента, Кабміну та Ради національної безпеки і оборони щодо повернення до державної власності ПАТ «Київобленерго».

Депутати проголосували за зміни до програм соціально-економічного розвитку міста, розробки містобудівної документації, благоустрою Борисполя, охорони навколишнього середовища та розвитку дорожнього господарства.

Детальніше про ці та інші питання дивіться у програмі «СЕСІЯ»


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *