Бурхливе пленарне засідання: народне «віче», сутички та відставка начальника головного управління ЖКГ

Пленарне засідання 23 сесії міської ради розпочалося незвично. Зранку 28 березня на центральній площі почав збиратися натовп.

Здебільшого, це було пов’язано із другим та третім питаннями порядку денного. А саме: висловлення недовіри та визнання роботи незадовільною першого заступника міського голови та начальника головного управління житлово-комунального господарства.

Секретар міської ради запросив присутніх пройти до сесійної зали та бути присутніми під час засідання. Тож, у міськраді було людно.

Бурхливе обговорення спричинило питання про обрання заступників міського голови, керуючого справами, керівників виконавчих органів та комунальних підприємств Бориспільської міської ради.

До прийняття найбільш обговорюваного питання та питань про висловлення недовіри та визнання роботи першого заступника міського голови та начальника головного управління житлового-комунального господарства незадовільною так і не дійшли. Інші питання теж не розглянули, адже у залі почалося обговорення роботи Федерації боксу в Борисполі. Тренери привселюдно почали з’ясовувати стосунки, що завершилося сутичкою. Було оголошено перерву засідання на невизначений термін.

Це не задовольнило деяких депутатів. Вони залишилися в залі засідань, наполягаючи на продовженні сесії. Народні обранці провели в міськраді всю ніч, переглядаючи кінофільми. А на ранок, 29 березня, на площі вже з’явилися намети окремих політичних сил.

Сесію таки продовжили у середу. Розпочали з другого питання. Перший заступник міського голови прозвітував про роботу. Після чого присутні в залі поставили запитання, на які Микола Корнійчук надав відповідь. Тож, у результаті голосування за питання про висловлення недовіри та визнання роботи першого заступника міського голови незадовільною не було прийнято. А от начальник головного управління житлового-комунального господарства Володимир Аврамчук пішов у відпустку з подальшим написанням заяви на звільнення. Тож, питання про висловлення недовіри та визнання роботи незадовільною було знято з розгляду.

Розглянули також депутати звернення щодо підвищення вартості проїзду на міських автобусних маршрутах.

Детальніше про питання, які розглянули під час засідання 23 сесії міської ради, дивіться у відеосюжеті.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *