Баталії навколо нового спорткомплексу Борисполя не вщухали на сесійному засіданні

Пленарне засідання 32-ої сесії міської ради відбулося 12 жовтня. Ще до початку розгляду питань порядку денного депутати активно обговорювали нашумілу ситуацію із аеропортом.

Міський голова зазначив, що юридично дії зі сторони району начебто правильні, адже аеропорт «Бориспіль» розташований на п’яти територіях, серед яких і наше місто. Проте якщо поглянути з екологічної точки зору, то саме Бориспіль найбільше потерпає від підприємства, мова йде про відходи.

Тож як вирішити ситуацію? З цією метою 12-го жовтня відбулася нарада за участю голів Київської обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, бориспільської міської ради та їхніх заступників.

Депутати міської ради дійшли спільного висновку. На їхню думку бориспільці не зазіхали на чуже майно, тож тепер від свого не відступляться.

Далі народні обранці зареєструвалися та розпочали голосування. Відтак, надано дозвіл виконкому на передачу матеріальних активів у вигляді лавок для сидіння в оренду центру первинної медико-санітарної допомоги, а також активів Бориспільській ЦРЛ.

Загалом сесія відбулася спокійно. Єдиним конфліктним питанням стало про надання дозволу управлінню капітального будівництва на безоплатну передачу збудованих за бюджетні кошти об’єктів комунальної власності на баланс Бориспільської ДЮСШ. Це стосується нового спортивного комплексу на Головатого.

Детальніше дивіться у програмі «Сесія».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *