Байк власноруч. Як бориспілець створює унікальний мотоцикл у гаражі-майстерні

Наші журналісти в рамках програми «Особистості» побували в майстерні талановитого бориспільця Дмитра Хогана, де створюється унікальний мотоцикл.

Дмитро Хоган закінчив Київський Національний Університет Будівництва та Архітектури, а також Каліфорнійський Технічний Університет у Лос-Анджелесі. Працював у Harley-Davidson Kyiv. Брав участь у відкритті першого в Україні дилерського центру цього легендарного бренду. Дмитро Хоган – автор ідеї створення та співзасновник компанії Custom Culture Ukraine, де розробляються ексклюзивні мотоцикли.

Перший авторський проект Дмитра Хогана «Skipper» майже готовий. Скільки коштує унікальний байк бориспільця та як пройшов перший тест-драйв мотоцикла?

Про це та інше дивіться у програмі «Особистості».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 1. Як так зняти сюжет про мотоцикл і не показати його роботу , як він звучить ! Це ж саме головне ! Це його серце ! А майстру респект ! Молодець !

  Відповіcти

  1. Юра, дякую. Можу продемонструвати особисто.))) Звук навіть по Американським міркам дуже крутий)))))))

   Відповіcти

  2. Юрій, ведуча хотіла більше про майстра розповісти, а не про мотоцикл, програма ж називається Особистості 🙂 Тим більше ведуча дівчинка, а їм у мотах інше подобається ))) Але зауваження дійсно слушне, на майбутнє врахують

   Відповіcти