Врятувати потопаючого: як спасти людину, не нашкодивши їй. Відео

Пляжний сезон стартував. А разом з ним – перші повідомленні про трагедії на воді. Від утоплення не застрахований ніхто – ні досвідченні плавці, ні любителі купатися на мілководді.

Як врятуватися самому та допомогти потопаючому – повинен знати кожен!

Виявилось, більшість бориспільців знаються на тому, як спасти потопаючого. Однак дехто не впевнений, або ж зовсім не усвідомлює що зробити, аби врятувати людське життя.

Шкільних знань для цього недостатньо, а страх, який охоплює в надзвичайних випадках, просто зашкалює.

Як врятувати людину, не нашкодивши їй – дивіться у відеосюжеті.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Наталя Басюк

Автор

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 1. Спасибо за сюжет, думаю, что и дальше нужно будет развивать тематику первой помощи на Вашем телеканале. Единственное что, просьба убрать из сюжета момент, когда я ставлюруки при СЛР “бабочкой” – я показывал как не правильно делать, а по сюжету получилось, что я обучаю не правильно, т.к. за кадром нет коментария. Правильно только руки в “замке”. И еще простому обывательну не понятно из сюжета, как я нахожу место, где буду надавливать на грудину – тут нужно включать коментарий. А так, еще раз спасибо, думаю следующие сюжеты будут еще лучше))).

  Відповіcти

 2. Дякую за оперативне виправлення. Сподіваюся на подальшу співпрацю!!!

  Відповіcти

  1. І ми Вам дякуємо за співпрацю! Інформація, яку ви надали була водночас корисною та цікавою. Можливо ці знання врятують чиєсь життя.

   Відповіcти