У Борисполі горіла будівля: роботу вогнеборців ускладнили засипані снігом гідранти. Фото

У Борисполі вночі сталася пожежа – горіла приватна господарча будівля на вулиці Чернишевського. Роботу вогнеборців ускладнили засипані снігом гідранти.

22 січня о 03:55 до оперативно-диспетчерської служби Бориспільського району надійшло повідомлення про загорання приватної господарчої будівлі в місті Бориспіль на вулиці Чернишевського.

Прибувши на місце, рятувальники встановили – горить будівля площею 49 м².

Під час гасіння пожежі виникли певні труднощі. Один із надзвичайників ДПК «Штурм» на своїй сторінці у facebook розповів про проблему з гідрантами – вони були засипані снігом, отож пожежникам довелося їхати на заправку за кілька кілометрів:

«Через обрив газової труби в гаражі палав факел газу, який вдалося перекрити нашими силами. Найближчий гідрант за 700 метрів, тому про прокладання магістральної лінії не йшлося.

Наш автомобіль приїхав без води, оскільки через постійну мінусову температуру вимушені були її на днях злити, машини ДСНС злилися і поїхали заправлятися на гідрант.

Три найближчих гідранта були засипані горами снігу, тому автомобілі їздили на заправку за кілька кілометрів, доки нам доводилося лише спостерігати за пожежею.»

Попри труднощі пожежу все ж локалізували о 05:42, та повністю ліквідували о 07:30.

Джерело: ГУ ДСНС України у Київській області


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Катерина Теплюк

Адміністратор

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Знову зима прийшла неочікувано.
    Ах да я вибачаюсь, це в них перша зима на їхній службі, і вони незнали як краще діяти, а мерія вже більше 15 років не може додуматись зробити теплий бокс хочаб для однієї машини?

    Відповіcти