У бориспільських маршрутках зросли ціни на проїзд – перевізники озвучили причини. Відео

21 гривня до станції метро Харківська та 26 – до Лівобережної. Вартість проїзду в бориспільських маршрутках, які курсують до Києва, стрімко злетіла. Люди в шоці. І як альтернативу обирають так звану попутку.

Із головним запитанням «Чому зросла вартість?» ми звернулися до перевізників. Їх двоє. «Атасс-Бориспіль», який обслуговує маршрут №316, а також Автосервіс – маршрути № 317 та 317А.

Директор «Атасу» Сергій Пасько у телефонній розмові запевнив, що збільшення вартості цілком аргументоване. Одна з причин – підняття цін на паливно-мастильні матеріали та запчастини. Крім того працівникам зарплату треба платити, та ще й податки. Щось подібне ми почули і в «Автосервісі».

Заступник директора ТОВ «Автосервіс» стверджує, що підняття тарифів це не забаганка, а необхідність. Загалом, за розрахунками, вартість проїзду до метро Харківська мала становити 26 гривень.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Юля Каспарова

Автор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Проблеми перевізників зрозумілі. А от щодо проблем пасажирів – щось ні одного слова неозвучено! Чому чути тільки одну сторону?! Чому ОблАдміністрацією і МіськВиконкомом ігноруються права і бажання рядових украінців?!!
    В краіні людей опускають нижче плінтуса…

    Відповіcти

  2. І ще одне запитання: чому в маршрутках так брудно?! Чому бруд – постійна норма наших маршруток? Чому державні структури не провіряють транспорт на чистоту і прибраність та не штрафують неприбрані автомобілі!
    В Європі неприбраний та невимитий автомобіль перевізник НЕ МАЄ ПРАВА ВИПУСКАТИ в рейс! А у нас все можна (!)…

    Відповіcти