Юні шахісти з Борисполя вибороли титули чемпіонів Київської області

Список чемпіонів Київщини 2017 року поповнили юні бориспільські шахісти: Трушко Анастасія (дворазова переможниця області) та Продун Владислав.

Юна спортсменка стала першою в особистому чемпіонаті Київської області серед дівчат у віці до 8 років; Владислав, відповідно, у цій же віковій категорії серед хлопчаків.

До речі, Анастасії в останньому турі чемпіонату протистояла ще одна талановита шахістка з Борисполя – Дзюбенко Оля. До цього «Бориспільського дербі» обидві юні майстрині підійшли без єдиної поразки, кожна отримала шість очок з шести можливих. А ось в очному протистоянні перемогу отримала Анастасія, а разом з нею і чемпіонське звання столичної області. Срібло чемпіонату за Дзюбенко Олею.

Крім того бронзова нагорода ще у одного юного бориспільського шахіста – семирічного Михайла Бобошко.

До останнього туру мав всі шанси на перемогу і талановитий любитель шахівниці з нашого міста – Гаврюшов Даніїл. Він змагався у категорії хлопчаків у віці до 10 років, але нелогічна поразка в останньому турі змістила його з другої одразу на п’яту стрічку у підсумковій турнірній таблиці чемпіонату.

В міру своїх можливостей виступили також ще два учасника з Борисполя – Дзюбенко Аня та наймолодший учасник змагань – п’ятирічний Шиколенко Денис.

Тренуються молоді спортсмени у Бориспільському центрі спорту та ФЗН. Великий внесок у ріст спортивної майстерності юних талантів здійснюють також батьки, за що їм щира вдячність.

Джерело: Бориспільський міський центр спорту та ФЗН


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Катерина Теплюк

Адміністратор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Гарна новина! А чому без подяки тренеру? Хоч би їм’я та прізвище написали. + контакти шахового клубу і те, що він безкоштовний. Треба ж популяризувати добрі справи 🙂

    Відповіcти

    1. В оригіналі написано ім”я тренера. Шаховий клуб знаходиться за адресою вул. Європейська, 6 тренер Приймак Григорій, діти та дорослі мають можливість тренуватися абсолютно безкоштовно!

      Відповіcти