У новому спорткомплексі Борисполя відбувся чемпіонат Київської області з настільного тенісу. Фото

Новий спортивний комплекс Борисполя минулого тижня зустрічав учасників особисто-командного чемпіонату Київської області з настільного тенісу.

У змаганнях взяли участь близько 50 досвідчених тенісистів з чотирьох регіонів Київської області. Нагороди чемпіонату розігрувались в особисто-командному заліку серед чоловіків і жінок.

Два комплекти медалей в одиночному розряді виборювали також ветерани настільного тенісу, які змагались в особистому заліку у двох вікових групах (чоловіки та жінки 40-50 та 51 рік і старше).

За підсумками командних результатів передували тенісисти Борисполя, на другому місці – гравці Бориспільського району, бронзові медалі виборола друга команда Борисполя.

В особистому заліку з одиночного розряду серед чоловіків перемогу здобув Заслужений майстер спорту України з тенісу – Вадим Кубов, серед жінок – досвідчена тенісистка, тренер з настільного тенісу Бориспільської ДЮСШ – Корнієнко Юлія.

Серед ветеранів (чоловіків віком 40-50 років) перемогу здобув досвідчений тенісист Бориспільського району – Стрільник Ярослав, у старшій віковій групі ветеранів перемогу виборов його колега по команді, майстер спорту України з настільного тенісу – Федір Балбас.

У жінок чемпіонкою стала досвідчена тенісистка, яка внесла величезний вклад у розвиток спорту на Бориспільщині – Онищенко Тамара Георгіївна.

Усі переможці та призери обласного заходу нагороджені спортивними медалями, дипломами відповідних ступенів, пам’ятними сувенірами.

Джерело: Бориспільський міський центр спорту та ФЗН