Перші успіхи атлетів Борисполя у новому спорті – гирьовому хортингу

У світі з’явився новий вид спорту: гирьовий хортинг. У Херсоні нещодавно відбувся перший чемпіонат світу з цього виду спорту серед чоловіків, жінок та ветеранів.

До програми змагань входили:

  • гирьовий спринт – поштовх, ривок;
  • гирьовий фіткрос;
  • силова-фітнес-естафета;
  • напівмарафон.

У чемпіонаті взяв участь відомий атлет Борисполя, досвідчений маестро гирьового спорту Київської області Євгеній Биков, та не менш відомий гирьовик з м. Переяслав-Хмельницький – Володимир Яковченко.

Євгеній взяв участь у гирьовому спринті серед чоловіків у ваговий категорії понад 90 кг (ривку гирі вагою 32 кг на кількість разів  впродовж 5 хвилин). У цьому виді програми хортингу він посів друге особисте місце – виконав 105 ривків за 4 хвилини 30 сек. По нормативам, які, на жаль, ще офіційно не затверджені, це показник майстра спорту України.

Володимир Яковченко змагався у чоловічому гирьовому напівмарафоні (ривок гирі вагою 24 кг на кількість разів впродовж 30 хвилин) і став чемпіоном Світу серед чоловіків у ваговий категорії до 70 кг.

Безумовно, звання «чемпіон Світу» на сьогодні можна оголошувати лише умовно, оскільки у чемпіонаті, крім України, взяли участь атлети лише з Молдови. Проте старт з цього виду спорту на всесвітньому рівні все ж таки зроблений.

За інформацією Бориспільського міського центру спорту та ФЗН

 


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Катерина Теплюк

Адміністратор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *