На Міжнародному турнірі з індорхокею у Мінську бориспільська команда виборола призове місце. Фото

На Міжнародному Різдвяному турнірі з індорхокею (хокею на траві в закритих приміщеннях) у Мінську бориспільські спортсменки стали третіми.

Чемпіонат серед юнаків і дівчат 2005-2006 р.н. зібрав 18 команд з 5 країн світу. У жіночій частині змагань взяли участь 10 команд, серед яких дві українські – бориспільська ДЮСШ «Колосок» і «Сумчаночка» з Сум.

Юні землячки у своїй групі обіграли СДЮШОР м. Смолевічи (Білорусь) 16:0, «Юність Москви» (Росія) 2:1, СДЮШОР м. Гомель (Білорусь) 11:0. У двобої з господарками турніру СДЮШОР ХК «Мінськ-1» – нічия (0:0). Таким чином наші дівчата посіли друге місце в групі лише через різницю забитих і пропущених м’ячів.

У матчі за третє місце грали дві українські команди. Основний час гри завершився в нічию 2:2, а в серії булітів кращими були саме наші спортсменки, таким чином здобули бронзу. Крім колективних відзнак, були вручені спеціальні призи кращим гравцям команд. Так, у «Колоску» кращою визнали Вікторію Колос.

Тренери-викладачі відділення хокею на траві ДЮСШ Наталія Васюкова та Марина Горохова розповіли:

«На відміну від багатьох чемпіонатів, цей має високий рівень як у плані організації, так і самої конкуренції. Наші діти, окрім медалей, отримали безліч подарунків, серед яких солодощі, сувенірну продукцію, м’які іграшки. Однак найцінніше – то це, звичайно, досвід, адже конкуренція була жорсткою».

Джерело: Бориспільська міська рада (з посиланням на “ТС”)