Бориспільські спортсмени знову вибороли призові місця на чемпіонатах України

Спортсмени Борисполя взяли участь у чемпіонатах України з пауерліфтингу та жиму лежачи, де вибороли призові місця.

Чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок проходив у місті Коломия (Івано-Франківська область) з 25 лютого до 1 березня. У змаганнях взяли участь збірні команди з 19 областей України. Бориспіль, у складі збірної команди Київської області, представляв спортсмен Бориспільського центру спорту та фізичного здоров’я населення Шалюта Костянтин, який змагався у ваговій категорії до 93 кг та посів ІІІ місце, вперше виконавши норматив майстра спорту України.

З 1 по 4 березня у місті Коломия (Івано-Франківська область) проходив Чемпіонат України з жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Бориспіль, у складі збірної команди Київської області, представляли спортсмени Бориспільської ДЮСШ.  Для спортсменів, які взяли участь у змаганнях, вони були відбірковими – давали право представляти Україну на міжнародних змаганнях серед всіх вікових груп.

Дівчата (до 18 років):

  • В/категорія до 52 кг – Киях Ангеліна (вихованка ДЮСШ ЗОШ №8) 1 місце та 3 місце в абсолютному заліку серед дівчат;

Юніори (до 23 років):

  • В/категорія до 120 кг – Парфенюк Михайло (вихованець ДЮСШ) 1 місце;

Жінки (дорослі):

  • В/категорія до 84 кг – Шашкова Дар’я (вихованка ДЮСШ) 2 місце.

За підсумками змагань до тренерської ради Федерації пауерліфтингу України була написана заява щодо включення Дар’ї Шашкової до складу юніорської збірної команди України на участь у чемпіонаті Світу з жиму лежачи серед юніорів та юніорок.

Підготував спортсменів до змагань тренер-викладач Бориспільської ДЮСШ, тренер вищої категорії з пауерліфтингу Ликов Ю. В.

Джерело: Бориспільський міський центр спорту та ФЗН


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Катерина Теплюк

Адміністратор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *