Бориспілець Євгеній Биков – призер Кубку України з гирьового спорту. Фото

Нещодавно у спортивному комплексі Київського національного медичного університету ім. Богомольця відбувся відкритий Кубок України з гирьового спорту. Участь у турнірі взяло близько 60 атлетів з 12 областей України.

Змагання присвятили пам’яті Є.Ф. Гарнич-Гарницького. Він заснував гирьовий спорт в Україні на початку минулого століття. Перша секція була створена саме у стінах Київського національного медичного університету. Гарнич-Гарницький працював у закладі на професорській посаді і мав звання доктора медичних наук.

Ініціатор проведення змагань – голова федерації гирьового спорту України, голова Всесвітньої Федерації гирьового спорту – Щербина Юрій Володимирович.

Активну участь в організації форуму найсильніших гирьовиків України взяв також голова федерації гирьового спорту Київської області – Биков Євгеній Юрійович. Він же був і учасником цих змагань у найпрестижнішій ваговій категорії (+ 90 кг) серед ветеранів. Євгеній виборов бронзову нагороду, показавши результат 129 ривків у сумі лівою та правою руками (вага гирі – 32 кг).

Щиро вітаємо нашого земляка з черговим успіхом на всеукраїнському спортивному олімпі!

Джерело: Бориспільський міський центр спорту та ФЗН


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Катерина Теплюк

Адміністратор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *