Смерть під потягом та викрадення теплових лічильників: головні події в Борисполі 24 вересня

Про актуальні новини у Борисполі вівторка, 24 вересня, у програмі Про головне.

На Бориспільщині чоловік загинув під потягом. На переїзді платформи поблизу с. Кучаків вантажний потяг збив чоловіка, на вигляд якому 40-45 років

__

В Борисполі знімають теплові лічильники з будинків. На плановій нараді у Бориспільського міського голови, 23 вересня, директор КП «Бориспільтепломережі» Володимир Палінка повідомив, що в будинку на вул. Момота, 152 невідомі зняли тепловий лічильник.

__

Лише спортивний лікар має право допускати дітей до участі у спортивних змаганнях. П’ять бориспільських лікарів вже почали заочно навчатися в Ужгородському медичному університеті, і через два місяця вони зможуть офіційно видавати довідки, які будуть дійсні півроку. Така довідка буде платною, зазначив Євгеній Черенок.

__

Обласна рада виділила 20 мільйонів гривень на ремонт в лікарні. 19 вересня на 30 сесії Київської обласної ради 7 скликання депутати проголосували за виділення коштів з обласного бюджету на ремонт Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування. Перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова повідомила, що з обласного бюджету виділено кошти для зовнішнього утеплення медичного закладу.

ДОКЛАДНІШЕ, ДИВІТЬСЯ У ВИПУСКУ


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Glavred

Адміністратор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *