Встановлення головної ялинки Борисполя та інші новини міста, 13 грудня

Коротко про головні новини та події середи, 13 грудня, дивіться у програмі «Про головне».

До нового року ще 18 днів, а виробниче управління комунального господарства вже чаклує над створенням головної ялинки Борисполя. Сьогодні на Європейській площі міста розпочато монтаж зеленої красуні. Сто сосен перетворяться в одну величезну прикрасу міста.

Виклик «Погроза фізичною розправою» надійшов патрульним на планшет сьогодні, близько 9-ї години. Прибувши за вказаною адресою, інспектори з’ясовували обставини конфлікту, який виник між заявницею та її сином. Під час відібрання пояснення та прийняття заяви інспектори виявили в кімнаті чоловіка подрібнену речовину зеленого кольору, схожу на наркотичну. На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу.

До місцевих бюджетів від платників податків Київщини надійшло майже 9 мільярдів гривень. І це за січень-листопад 2017 року. При цьому темп росту до фактичних надходжень за той самий період 2016 року складає 125%.

Упродовж п’яти днів у шаховому клубі «Поєдинок» тривав турнір пам’яті Миколи Курилка, участь в якому взяли 22 досвідчених шахістів Борисполя.

Донька 88-річної Марії Пильнєвої звернулася на особистий прийом громадян. Її мама потребує термінової допомоги. У Марії Михайлівни злоякісна пухлина III ступеня. Сім’я не має можливості самостійно зібрати кошти на потрібне лікування. Тож просить допомоги у небайдужих.

Детальніше про головні події 13 грудня дивіться у програмі «Про головне».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Наталя Басюк

Автор

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *