Контрабанда брендового одягу в аеропорту та інші головні новини Борисполя, 13 березня

Коротко про головні новини та події вівторка, 13 березня, дивіться у програмі «Про головне».

У пункті пропуску «Бориспіль» попереджено чергову спробу ввезення на митну територію України одягу, взуття та аксесуарів відомих іноземних брендів. Таких як «Louis Vuitton», «Chanel», «Sandro», «Valentino», «Gucci», «Prada». Загальна вартість товарів становить більше 11 тисяч євро.

Баскетбольна жіноча збірна Бориспільщини виборола срібло на обласних змаганнях, що відбулися у м. Богуслав 10 березня.

Чотирьохмісячний чемпіонат із футболу завершився. Участь взяла 21 команда загальною кількістю гравців більш ніж 300 осіб. Фінальний матч відбувся 11 березня між футболістами с. Сошників та місцевою командою «Патріот». Усіх переможців та призерів нагородили кубками, грамотами та медалями.

Нагадуємо, що у квітні розпочнеться національна кампанія з вибору сімейного лікаря. Підписати декларацію можна без прив’язки до місця реєстрації. Ви можете звернутися до лікаря, який вже доглядає вас або членів родини. Декларація підписується безстроково і діє до моменту, поки ви не вирішите змінити лікаря.

Детальніше про головні події вівторка, 13 березня, дивіться у програмі «Про головне».