Головні новини та події Борисполя понеділка, 6 листопада

Коротко про головні новини та події понеділка, 6 листопада, дивіться у програмі «Про головне».

Георгій Дмитрук – спецпризначенець військової контррозвідки. 3 роки проживає у Борисполі, переїхав до міста із Луганська. Чоловік виступив з ініціативою створити нове громадське формування з охорони правопорядку «Сила Громади». Чи бути у Борисполі новому громадському формуванню дивіться незабаром в окремому матеріалі.

Стан експлуатаційного утримання доріг та вулиць Борисполя перевірив Відділ безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції.

У Борисполі ліквідовано чергову лабораторію з виготовлення «амфетаміну». Оперативники Управління протидії наркозлочинності поліції Київщини спільно зі слідчими Бориспільського відділу поліції затримали 23-річного жителя Борисполя «на гарячому», під час виготовлення у власній квартирі чергової партії наркотиків.

Завтра, 7 листопада, у 305 кімнаті міської ради відбудеться засідання Центру підтримки учасників АТО. На захід запрошений ректор Бориспільського муніципального інституту МАУП. Під час зустрічі Валерій Уляницький розповість про напрямки підготовки в інституті та нові ініціативи для учасників АТО. Початок о 16-й годині.

Детальніше про головні події 6 листопада дивіться у програмі «Про головне».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Наталя Басюк

Автор

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *