Головні новини Борисполя понеділка, 30 січня

Коротко про головні новини та події понеділка, 30 січня, дивіться у програмі «Про головне».

  • Представники американської компанії під час переговорів погодилися розпочати усі підготовчі роботи для будівництва сміттєпереробного заводу у Борисполі.
  • Сьогодні, 30 січня, у Бориспільській ЦРЛ відбулася зустріч, мета якої – донести до медпрацівників концепцію реформи, яка наразі відбувається в країні.
  • Людина із безмежною силою волі та непереборним бажанням жити – бориспілець Анатолій Заволока став гостем програми «Особистості». Хлопець потрапив у ДТП. Лікарі давали мало шансів на життя, але він впорався із цим випробуванням долі.
  • 29 січня на вулиці Лютневій інспектори помітили автомобіль. За попередніми даними, його власник перебував у розшуку. Під час спілкування з водієм інформація підтвердилась – мешканець бориспільського району розшукувався за скоєння чотирьох злочинів Кримінального кодексу України.
  • У Борисполі презентували виставку «Хатня ікона», до Дня народження Павла Чубинського. Офіційне відкриття відбудеться завтра, 31 січня, о 14:00 у Бориспільському державному історичному музеї.

Детальніше про головні новини 30 січня дивіться у програмі «Про головне».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Наталя Басюк

Автор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *