«Газова атака» у бориспільській гімназії та інші головні новини міста, 23 листопада

Коротко про головні новини та події четверга, 23 листопада, дивіться у програмі «Про головне».

Сьогодні пообіді мережею фейсбук розлетілася новина мовляв у гімназії «Перпектива» пролунав вибух. Дітей насправді евакуювали, втім зовсім з іншої причини. Виявляється на третьому поверсі гімназії невстановлена особа розпилила невідомий газ. Скоріш за все – перцевий. Дітей вивели, поліцію та усі необхідні інстанції про надзвичайну ситуацію повідомили. Є версія, що так звану газову атаку влаштував один зі школярів. Наразі приміщення провітрили і вже завтра гімназія готова приступити до навчального процесу.

Бориспіль – місто в якому варто народжувати! Принаймні так стверджують новоспечені матусі, які народили немовлят у бориспільському пологовому відділенні. Наші журналісти сьогодні дізналися про зміни, проблеми пологового та заплановані проекти. Деталі незабаром в окремому сюжеті.

Ілона Скляр – майстер спорту з плавання та бронзова призерка Чемпіонату України. Перелік її відзнак на цьому не завершується. От тільки важко повірити, що у володарки стількох нагород важка форма ДЦП. Здавалося б це мало змусити дівчину опустити руки. Втім Ілона та її тренер впевнено ставлять нові цілі та звісно досягають їх. У кожного нині є можливість стати тією людиною, яка докладе трішки віри у перемогу Ілони. Нині оголошена благодійна акція – збір коштів для реабілітації дівчини.

Детальніше про головні події 23 листопада дивіться у програмі «Про головне».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Христина Бельскіте

Автор

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *