Боротьба з гральними автоматами та інші головні новини Борисполя 7 березня

Про всі актуальні новини та події міста у місті Бориспіль за 7 березня у програмі “Про головне”.

Громадське формування “Сектор безпеки” продовжує боротися з гральним бізнесом у Борисполі. На своїй сторінці у Фейсбук активісти розмістили інформацію, про те, що голова формування Рустам Хамракулов надіслав звернення до суду з вимогою зобов’язати прокуратуру відкрити кримінальне провадження.

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» у черговий раз зафіксували спробу підкупу. Під час оформлення пасажирів рейсу «Київ-Єреван» від 49-річного іноземця, який прямував з України надійшла пропозиція неправомірної грошової винагороди за сприяння у безперешкодному перетині державного кордону та “закриття” очей на притягнення його до адміністративної відповідальності через перевищення терміну перебування на території України.

Лави патрульної поліції поповнили 9 нових правоохоронців. Вони успішно пройшли всі етапи відбору, навчалися 4 місяці. Сьогодні, 7 березня в урочистій атмосфері колег та рідних поліціянти склали присягу на вірність українському народові.

З нагоди свята весни управління культури, молоді та спорту організувало концертну шоу-програму «Таємниці жіночої душі…». А розгадували їх запрошені гості: вокалісти, саксофоніст, пародист та ілюзіоніст. Що з цього вийшло дивіться незабаром у програмі “Творчий бориспіль”.

Детальніше у відео


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Наталя Басюк

Автор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *