Про активізацію «домушників» у Борисполі повідомив представник відділу поліції на нараді. Відео

Показники лічильників на опалення, активізація «домушників» та невдоволення містян роботою комунальних підприємств під час першої ожеледиці. Про це та інше говорили під час планової наради керівників основних служб міста.

Відтак представник відділу поліції повідомив – у Борисполі знову зросла кількість квартирних крадіжок. Інша проблема – наркотики. За 11 місяців цього року поліціянти вже задокументували 378 випадків зберігання таких речовин. У семи з них мова йде ще й про збут – тобто про так звані нарколабораторії та притони.

На плановій нараді підняли й тему ожеледиці 29 листопада. Секретар міської ради заявив, що містяни невдоволені роботою комунальних служб. Він вимагав фінансово покарати керівників відповідних підприємств. Виконувач обов’язків міського голови погодився розглянути таку вимогу, втім пояснив. О 2 годині ночі до роботи приступили працівники, які проживають у Борисполі, а о 8 ранку – мешканці інших населених пунктів.

На планову нараду також завітала бориспілька. Жінка скаржилася на проблему з газовими лічильниками. Буцімто спочатку у будинку встановили загальний. Мешканці отримали рахунки на півтори тисячі гривень.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Христина Бельскіте

Автор

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *