«Повітряний експрес» до аеропорту «Бориспіль» планують запустити 1 грудня. Відео

Залізничний експрес до головних повітряних воріт країни планують запустити вже 1 грудня.

Наразі ж «Укрзалізниця» швидкими темпами виконує будівництво та оцінює проект приблизно у 800 млн грн. Це значно менше аніж планувалося у 2012-му. Тоді “Повітряний експрес” оцінили у три мільярди гривень. Гроші планували брати в кредит у Китаю.

Нову гілку будують від колії, що вже існує. Поїзд перетинатиме бориспільську трасу через міст та прибуватиме до лівого крила термінала D. Проїзд залізничним експресом економитиме час, адже ним дістатися з Києва до аеропорту можна буде за 35 хвилин. Ще одна перевага –несприятливі погодні умови не заважатимуть руху поїзда. Також після запуску «експресу» трасу «Київ-Бориспіль» вдасться розвантажити.

Детальніше дивіться у відеоматеріалі


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Наталя Басюк

Автор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Це все добре, але хотілося б взнати, що конкретно отримає громада міста за виділену землю крім примарної/ можливої знижки на проїзд до Києва? Чи буде побудовано зручну для пасажирів з міста платформу, недалеко від автомобільного шляху?
    Панок з Укрзалізниці, що був виступав на першій сесії міськради, де йшлося про виділення землі, дуже багато обіцяв і погоджувався на майже всі пропозиції депутатів, включно з будівництвом мостового переїзду у Борисполі за кошти Укрзалізниці, казав що і проектна документація навіть є, хоча ніхто його за язика не тягнув. Обіцяв з такою легкістю, що було ясно- обдурить. На наступній сесії він вже так і заявив- нічого я вам не обіцяв, нічого такого не казав.

    Відповіcти