Небайдужі волонтери до новорічних та різдвяних свят організували благодійну акцію «Спільними зусиллями». Відео

Небайдужі волонтери-кияни до новорічних та різдвяних свят організували благодійну акцію «Спільними зусиллями». Вона покликана зібрати кошти для облаштування вуличного тренажерного комплексу для реабілітаційної установи «Наш дім».

Збір коштів волонтери розпочали ще восени. Протягом двох місяців небайдужі пожертвували 160 тисяч гривень. На ці кошти активісти замовили виготовлення повного комплексу тренажерів. Також вже доправили в центр орбітрек та фітболи для занять в приміщенні.

Команда активістів збирала кошти своїм талантом. Приміром, Дарина організувала два благодійні концерти живої музики. Їй вдалося зібрати близько 20 тисяч гривень. Решту – близько 140 тисяч – збирали її друзі.

Дарина Кирилко закликає бориспільців долучатися до благодійних проектів, адже як зазначила дівчина – допомагати іншим не лише легко, але й приємно.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Юля Каспарова

Автор

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Юлія, дуже дякую за такий актуальний та щирий сюжет. Тема дітей та людей з обмеженими можливостями досить непроста, особливо для нашого суспільства, але приийшов час відкривати очі та сердця й дійсно, як сказала Дарина., робити нашу країну місцем, де счастливіше буде жити всім без виключення. Дякую всій нашій команді, яка “Спільними зусиллями” зробила великий крок до Счастливого майбутнього!

    Відповіcти