Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK» у Борисполі та інші головні новини міста, 16 квітня

Коротко про головні новини та події вівторка, 16 квітня, дивіться у програмі «Про головне».

Вибір професії – важливий крок у доросле життя. Отож в рамках профорієнтаційної роботи зі школярами у Бориспільському професійному ліцеї провели молодіжний фестиваль під назвою «ПРОФ FEST OK».

Завдяки пильності громадян та вчасному повідомленню на лінію «102» патрульні Борисполя оперативно виявили ймовірних крадіїв. Під час проведення поверхневої перевірки у громадян виявили: два акумулятори, магнітолу та ключі (за допомогою яких, ймовірно, здійснювали злом автомобілів). Для подальшого встановлення обставин злочину на місце події патрульні викликали слідчих.

Напередодні Великодніх свят у центрі технічної творчості «Евріка» стартувала виставка дитячих творчих робіт. Конкурс традиційний, відбувається понад 10 років. До дійства долучилися усі навчальні заклади міста.

Нещодавно відбувся «Кубок Патрульних Київщини. Весна 2019». Захід зібрав на спорт-базі чотири команди для гри у міні-футбол. Відтак, минулої суботи у поєдинку зустрілися команди батальйону Патрульної поліції Борисполя, Білої Церкви, Чайки і апарату Управління патрульної поліції в Київській області. Переможцями стали полісмени Борисполя. До того ж Сергія Карпенка визнали кращим бомбардиром.

13 та 14 квітня команда з плавання «молодші Бобри» позмагалася за «Кубок олімпійських чемпіонів 2019». Змагання відбулися у місті Ужгород. У результаті бориспільські плавці вибороли два кубки та дев’ять медалей. А у командній першості посіли почесне четверте місце з вісімнадцяти.

Детальніше про головні новини та події Борисполя 16 квітня дивіться у програмі «Про головне».