У Борисполі жорстоко побили заступника директора, майстра та охоронця професійного ліцею

Під час планової наради начальник управління освіти і науки міста Борисполя Тетяна Чернойван звернула увагу представників поліції на ситуацію, яка створює серйозні проблеми для Бориспільського професійного ліцею і вже призвела до серйозного правопорушення.

На прибудинковій території ліцею постійно збираються компанії молодих людей, дозволяють собі розпивати спиртні напої, вживати нецензурну лексику і не тільки. Днями дійшло навіть до рукоприкладства.

У ніч із суботи на неділю група людей, серед яких були і жінки, побили заступника директора професійного ліцею, майстра та сторожа. Дії цих людей були неадекватними. Розпивали спиртні напої, дебоширили, не реагували на зауваження сторожа та адміністрації.

У відповідь грубіянили, по-хамськи поводилися, почали справляти нужду на центральному вході. Коли представники професійного ліцею знову зробили зауваження, на них накинулися з кулаками. Деякі учасники нападу вже відомі, так само й автомобіль, яким вони користувалися, тож є надія, що усі винні відповідатимуть.

Тетяна Анатоліївна звернулася до поліції з проханням посилити патрулювання у мікрорайоні УМБ-17 і реагувати на виклики, коли тільки збираються компанії на території навчального закладу, а не чекати, доки щось трапиться.

Джерело: ВІСТІ


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Катерина Теплюк

Адміністратор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *