Підпільний «алкогольний» цех у Борисполі викрито: вартість вилученого сягає майже 30 млн гривень. Фото

Прокуратура Київської області викрила підпільний цех у Борисполі з масового виробництва сурогатного алкоголю з незамерзаючої рідини для автомобілів

Так, прокуратурою спільно зі співробітниками ГУ ДФС в Київській області проведено санкціонований обшук суб’єкта господарювання у м. Бориспіль.

За результатом проведення слідчих дій припинено діяльність підпільного виробництва і розповсюдження алкогольних та спиртовмісних виробів, шляхом технологічної переробки незамерзаючої рідини для автомобілів.

Під час обшуку виявлено та вилучено спиртовмісну рідину у загальній кількості майже 70 тисяч літрів, полімерні кубовики з рідиною із характерним запахом спирту у загальній кількості 17 тисяч літрів, ректифікаційну колону, 2 вертикальні цистерни об’ємом по 20 тисяч літрів, 5 горизонтальних бочок (цистерн) об’ємом 15 тисяч літрів, спиртовмісну продукцію в полімерних пляшках (омивач скла, розпалювачі спиртові, гелеві та інше), документи та чорнові записи, комп’ютерна техніка, барвники та вимірювачі спирту.

Вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить майже 30 млн гривень.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії, а також вирішується питання щодо направлення до суду клопотання про арешт вилучених товарно-матеріальних цінностей. Досудове розслідування триває.

Джерело: прес-служба прокуратури Київської області


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Катерина Теплюк

Адміністратор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *