Із підпільного цеху на Бориспільщині вилучили понад 10 000 літрів сурогатного алкоголю. Фото

Правоохоронці, у ході спецоперації, ліквідували підпільний цех з масового виготовлення контрафактного алкоголю.

Сурогатний алкоголь зловмисники реалізовували на території Києва та Київської області під брендами всесвітньо відомих торгових марок. Незаконну продукцію виготовляли та зберігали на території колишньої тваринної ферми в Бориспільському району на Київщині.

Виготовлення сурогатного алкоголю здійснювалось шляхом змішування концентрату харчових добавок зі спиртом, з використанням обладнання, що забезпечувало його масове виробництво. Отриману спиртовмісну суміш зловмисники фасували в упаковку по типу Bag-in-Box, а також у фірмову упаковку понад 20 світових марок алкоголю.

У ході обшуків правоохоронці вилучили понад 10 000 літрів контрафактних лікеро-горілчаних виробів та сировини орієнтовною вартістю понад 2,8 млн гривень.

Крім того вилучено обладнання та транспортні засоби, що належать фігурантам даного провадження.

У ході досудового розслідування, розпочатого за ч. 3 ст. 204 КК України, встановлено осіб, які організували виготовлення недоброякісних напоїв, їх зберігання та подальшу реалізацію на території м. Києва та Київської області.

Наразі призначено судово-хімічну експертизу для встановлення наявності реальної загрози для життя і здоров’я людей, які могли вживати вказану продукцію. Слідчі дії тривають.

Джерело: Прокуратура міста Києва


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Катерина Теплюк

Адміністратор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *