Громада Борисполя пікетувала РДА через загрозу перереєстрації аеропорту. Відео

Ще напередодні новина про перереєстрацію аеропорту «Бориспіль» сколихнула інтернет. Більше 40-ка років аеропорт підпорядковувався місту, однак наразі постала загроза – підприємство планують передати селу Гора. Відтак, виплачені податки вже не підуть на розбудову міста, а потраплять в державний бюджет.

Бориспільці зібрались на площі, аби почути від нового голови райдержадміністрації Олександра Туренка відповіді на всі запитання та впевнитись, що аеропорт не заберуть.

Більшість бориспільців вважає, що нового голову РДА необхідно змінити, оскільки після його призначення виникло чимало проблем, що стосується не тільки аеропорту, але й передачі ЦРЛ місту.

Більше години містяни висловлювали свої думки та вимагали, аби Олександр Туренко вийшов до них та пояснив свої вчинки. Однак прохання він ігнорував та переховувався у кабінетах.

Люди вирішили прийти до голови РДА самі та поспілкуватись з ним. У кабінеті його не було, а заступник не мав бажання спілкуватись з людьми. За півгодини Олександра Туренка все ж знайшли.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Наталя Басюк

Автор

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *