Фестиваль військово-патріотичної пісні у Борисполі та інші головні новини міста, 12 жовтня

Коротко про головні новини та події четверга, 12 жовтня, дивіться у програмі «Про головне».

Сьогодні відбулося пленарне засідання 32-ої сесії міської ради. Ще до початку розгляду питань порядку денного депутати активно обговорювали нашумілу ситуацію із аеропортом. На їхню думку бориспільці не зазіхали на чуже майно, тож і тепер від свого не відступляться.

Аби заздалегідь попередити правопорушення школярів, у 6 школу завітала соціальний працівник із повчальною лекцією. Кожен другий четвер місяця дітей навчають правильно себе поводити не тільки в навчальному закладі, але й поза ним.

Вікна можливостей для молоді! Саме під таким гаслом відбулася зустріч представника управління молодіжної політики з юними бориспільцями. Управління зацікавлене, аби в реалізації молодіжної політики Київщини участь брала сама ж молодь.

Вперше у Борисполі відбувся фестиваль військово-патріотичної пісні під назвою «У єдності наша сила». На Європейській площі міста вишикувались представники кожної школи. Виконували козацькі пісні та демонстрували стройову ходу. Приурочений захід до святкування Дня захисника України, який відзначатиметься 14-го жовтня.

Детальніше про головні події 12 жовтня дивіться у програмі «Про головне».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Христина Бельскіте

Автор

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *