Ціна на водопостачання у Борисполі зросла майже на 30%. Відео

Під час засідання виконавчого комітету, яке відбулося цього тижня члени виконкому погодили інвестиційну програму комунального підприємства «Бориспільтепломережа» на 2019 рік. Передбачена сума – чотири мільйони гривень.

Також під час засідання члени виконкому схвалили зміни до програми розвитку «Міського центру первинної медико-санітарної допомоги» на 2018-2020 роки.

Наступне питання порядку денного – схвалення програми надання невідкладної медичної допомоги бориспільцям на 2018-2019 роки.

Програма передбачає виділення мільйону гривень цього року та два – наступного. Крім того для міської первинки планують закупити дві автівки.

Далі члени виконавчого комітету розглянули питання про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, а також на послуги з постачання холодної води та водовідведення комунальному підприємству «Бориспільводоканал».

Питання розглядають декілька місяців. Головна причина зросту ціни майже на 30% – збільшення заробітної плати працівникам. На їхню думку це допоможе зберегти підприємство.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Юля Каспарова

Автор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *