До Борисполя завітав полковник та капелан ВПС США у відставці Роберт Гікс. Відео

Доктор Роберт Гікс, полковник та капелан ВПС США у відставці, настільки був вражений подіями на Майдані, що почав щороку приїздити до України аби ділитись власним досвідом.

Цього разу тренінг-семінар “Особливості надання соціальних послуг військовослужбовцям і ветеранам ВСУ” для психологів та соціальних працівників вдалося організувати і в Борисполі. Протягом заходу навчали особливостям роботи з АТОвцями під час надання будь-яких соціальних послуг, від психологічної допомоги до юридичного супроводу. Роберт Гікс розповідав про досвід Сполучених Штатів та давав цінні поради місцевим фахівцям.

Також організатори заходу Громадська організація “Зелена лампа” і Благодійний Фонд “Карітас – Київ” подарували міській бібліотеці комплекти видань, які містять рекомендації щодо поведінки в критичних ситуаціях та підтримки військовослужбовців на мирних територіях. Одну зі своїх книжок подарував і Роберт Гікс.

По завершенню тренінгу-семінару всі учасники отримали сертифікати про участь від благодійного фонду “Карітас – Київ” та Роберта Гікса, які можна прирівняти до сертифікатів про підвищення кваліфікації.

ВІДЕО


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Glavred

Адміністратор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *