Бориспільську лікарню забезпечать інсуліном на 2017-2018 роки

Цього тижня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, під час якого розглянути 35 питань. Також додатково секретар вніс питання про ігрові автомати.

Члени виконкому схвалили зміни до програми розвитку Бориспільського центру первинної медико-санітарної допомоги на 2017-2018 роки та підтримали рішення про забезпечення міської центральної районної лікарні препаратами інсуліну.

Також під час засідання розглянули такі питання:

  • члени виконкому затвердили пропозицію про виділення коштів з резервного фонду бюджету міста, а саме – 34 тисячі гривень, для фінансування ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у разі їх виникнення.
  • ухвалили рішення про зміни до Бориспільської міськрайонної програми реконструкції лікарні на наступні два роки. А саме говорили про виділення додаткових коштів на відшкодування за комунальні послуги – це понад 2 мільйони гривень. Окрім того, певна сума також буде витрачена на придбання ліжок та матраців у терапевтичне відділення.
  • обговорили додаткове питання щодо обмежень роботи інтернет-клубів так званої «Лотереї» у нічний час.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Кароліна Савсюк

Автор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Я ничего не имею против выделения денег “Сектору безпеки”, но…. а Вы в курсе , что в Борисполе есть добровольная пожарная команда “Штурм”, где ребята на волонтерских правах работают не меньше “Сектора”, а иногда и больше, и так же рискуют жизнью? Почему на них нельзя выделить деньги??? Расставляйте приоритеты правильно!

    Відповіcти