Літературно-музичний вечір, присвячений Тарасу Шевченку, відбувся у Бориспільській міській бібліотеці

Традиційно у березні розпочинаються Шевченківські дні. З цього приводу у Бориспільській міській бібліотеці відбувся літературно-музичний вечір, присвячений Кобзарю.

Зала книгозбірні була переповненою глядачами. Цього разу на захід завітали школярі із гімназії «Перспектива», а також особовий склад Міжнародного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України.

Ведучі заходу ще раз нагадали присутнім про життя та творчість Тараса Шевченка. А краєзнавець Андрій Зиль поділився власними міркуваннями щодо Великого Кобзаря України.

Шевченкове слово звучало протягом всього заходу. Піднесено і проникливо його передали вихованці «Театру слова» та піаністка Анастасія Гладка.

Тарас Григорович Шевченко — великий поет, геній українського народу. Він зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства. Твори Кобзаря пронизані патріотизмом. З плином часу все більше людей переконується, що поезії Кобзаря — то одкровення, які він висловлював на адресу минулих, сучасних та майбутніх поколінь українців. Тому наприкінці заходу присутні долучилися до флешмобу та разом прочитали твір Тараса Шевченка «Причинна».

Відео


Новини Борисполя у твоєму месенджері! ПІДПИСУЙСЯ 


Автор публікації

Наталя Басюк

Автор

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *