Літературно-музичний вечір, присвячений Тарасу Шевченку, відбувся у Бориспільській міській бібліотеці

Традиційно у березні розпочинаються Шевченківські дні. З цього приводу у Бориспільській міській бібліотеці відбувся літературно-музичний вечір, присвячений Кобзарю.

Зала книгозбірні була переповненою глядачами. Цього разу на захід завітали школярі із гімназії «Перспектива», а також особовий склад Міжнародного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України.

Ведучі заходу ще раз нагадали присутнім про життя та творчість Тараса Шевченка. А краєзнавець Андрій Зиль поділився власними міркуваннями щодо Великого Кобзаря України.

Шевченкове слово звучало протягом всього заходу. Піднесено і проникливо його передали вихованці «Театру слова» та піаністка Анастасія Гладка.

Тарас Григорович Шевченко — великий поет, геній українського народу. Він зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства. Твори Кобзаря пронизані патріотизмом. З плином часу все більше людей переконується, що поезії Кобзаря — то одкровення, які він висловлював на адресу минулих, сучасних та майбутніх поколінь українців. Тому наприкінці заходу присутні долучилися до флешмобу та разом прочитали твір Тараса Шевченка «Причинна».

Відео


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Наталя Басюк

Автор

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *