Завдяки наполегливості та креативному підходу до роботи, телеканал «Бориспіль» активно розвивається. На сьогодні молодий колектив каналу готує та випускає багато оригінальних аналітичних та розважальних телепроектів, якість та оперативність подачі новин на досить високому рівні.

Телеканал «Бориспіль» — єдиний телеканал у місті,
який транслюється в ефірі завдяки кабельній мережі міста.

Наталія Бондаренко
директор

Керівник з високим творчим потенціалом, яка об’єднує увесь колектив та веде до спільної мети. Харизматична, активна, навколо себе створює творчу атмосферу. Цінує в людях відповідальність, порядність, почуття гумору і відданість своїй справі. Уміє слухати інших і чути навіть те, що не сказано вголос.

«Пам’ятати все краще з того, що було вчора, радіти кожній миті сьогодні, адже попереду ще стільки всього цікавого»

Наталія Петрик
бухгалтер

Мудра та досвідчена. Завжди знаходить гарну пораду та надає дружню підтримку. Вона підіймає настрій всьому колективу гарними жартами і звісно ж вчасно виплаченою зарплатою.

Юля Каспарова
редактор

Особлива, смілива й талановита журналістка, з безліччю цікавих та оригінальних ідей. Вона завжди готова до найбільш неочікуваних дій під час зйомок, завше активно долучається до дійства, яке відбувається. Її сюжети яскраві та цікаві, у них відчувається орієнтування у темі та бажання задовольнити цікавість глядача – що їй з легкістю вдається.

«Краще зробити і пошкодувати, ніж жалувати про те, що не зробив»

Віталій Гученко
рекламний відділ

Генератор ідей. Його день розпочинається з кави, мега планів по розвитку телеканалу і планування методів їх втілення. Про рекламу в Борисполі він знає майже все.

«Хто хоче, той шукає можливості, а хто не хоче – шукає причини».

Лія Бокова
редактор в декреті

Для цієї дівчини з незвичайним ім’ям не проблема знайти спільну мову з будь-якою людиною, для неї немає нічого неможливого. Прибувши на зйомку вона відразу звертає увагу на ті речі, які не побачить ніхто. Також Лія першокласний автомобіліст. Вона любить, аби сюжети були незвичні. Її ліпший друг – це креатив.

«Я закохалася в Бориспіль з першого кроку, і через деякий час переїхала в місто літаків і світлофорів. Дізнавшись про ТРС «Бориспіль», не могла уявити, що я тут не працюю. Як результат – місто стало моєю домівкою, а колектив телеканалу – родиною».

Христина Бельскіте
тележурналіст

Журналіст за покликанням – саме так можна охарактеризувати Христину. Ця дівчина кожного дня удосконалює свої професійні навички та вчиться новому. Впевнено виглядає «у кадрі», які б несподіванки не трапились на зйомці, а її чітка українська вимова заворожує. Христина – це острівець спокою та гармонії у бурхливому житті телеканалу – завжди дасть гарну пораду, допоможе та вирішить нестандартну ситуацію.

«Кожен новий день – унікальний шанс стати трішечки кращим!».

Наталя Басюк
тележурналіст

Наталія вважає, що для вдалої зйомки необхідно, насамперед, підійти до неї із хорошим настроєм та щирою усмішкою. Вона легко знаходить контакт із людьми. У сюжетах Наталія відтворює своє творче бачення події та вміє зацікавити глядача із перших секунд.

«У людях ціную щирість, сміливість, моральність, доброту та здатність допомогти іншому»

Катерина Теплюк
редактор сайту

Креативна, відповідальна та трішки шалена. Найчастіше вона залишається за кадром, але цікаві новини на сайті та оригінальні заголовки – результат саме її праці. Катя завжди у курсі всіх подій. Її спокійний, але разом з тим спонтанний норов неабияк збагачує насичену робочу атмосферу. Вона завжди готова критикувати, радити та просто підтримати.

«Якщо ви хочете мати те, чого ніколи не мали – почніть робити те, чого ніколи не робили».

Вадим Погребний
телеоператор

Вадим – той, хто мало говорить, але багато робить. Амбіційний молодий оператор кожного дня вносить в роботу телеканалу щось нове. У зйомках Вадим руйнує стереотипи – шукає оригінальні ракурси та неординарні кадри.

Лідія Захарченко
редактор радіо

Вимоглива, але справедлива. Знає Бориспіль, як свої п’ять пальців. Лідія Миколаївна пам’ятає усі свята, що відбуваються протягом року, як професійні так і особисті.

Саме завдяки їй радіослухачі вчасно дізнаються про події міста. Вона любить роботу та обожнює свої кімнатні рослини.Коментарі
На Бориспільщині небайдужі люди на гарячому з …
Грабіж це коли напав на когось.А із підтрижка то кража і зовсім інше покарання.....Якщо того злодія називають іноземець то це 100% не москаль адже росіян іноземцями у нас в Києві не називають .......Більше всього це кавказець соплемінек Сакашвілі ... …
У бориспільських маршрутках зросли ціни на пр …
І ще одне запитання: чому в маршрутках так брудно?! Чому бруд - постійна норма наших маршруток? Чому державні структури не провіряють транспорт на чистоту і прибраність та не штрафують неприбрані автомобілі! В Європі неприбраний та невимитий авто …
У бориспільських маршрутках зросли ціни на пр …
Проблеми перевізників зрозумілі. А от щодо проблем пасажирів - щось ні одного слова неозвучено! Чому чути тільки одну сторону?! Чому ОблАдміністрацією і МіськВиконкомом ігноруються права і бажання рядових украінців?!! В краіні людей опускають нижч …
Бориспільці просять знести старий будинок в о …
Продайте дом бизнесу под офис. Это же частный дом, на его месте можно построить много чего. Если район нормальный, то можно выручить большие деньги. На них купите себе жилье.
У Борисполі горіла будівля: роботу вогнеборці …
Знову зима прийшла неочікувано. Ах да я вибачаюсь, це в них перша зима на їхній службі, і вони незнали як краще діяти, а мерія вже більше 15 років не може додуматись зробити теплий бокс хочаб для однієї машини?
Останні блоги