Завдяки наполегливості та креативному підходу до роботи, телеканал «Бориспіль» активно розвивається. На сьогодні колектив каналу готує та випускає багато оригінальних аналітичних та розважальних телепроектів.

Телеканал «Бориспіль» — єдиний телеканал у місті,
який транслює ефір у кабельній мережі “ТРК “Бориспіль””.

Лія Бокова
в.о. директора

Для цієї дівчини з незвичайним ім’ям не проблема знайти спільну мову з будь-якою людиною, для неї немає нічого неможливого. Прибувши на зйомку вона відразу звертає увагу на ті речі, які не побачить ніхто. Вона любить, аби сюжети були незвичні. Її ліпший друг – це креатив.

«Я закохалася в Бориспіль з першого кроку, і через деякий час переїхала в місто літаків і світлофорів. Дізнавшись про ТРС «Бориспіль», не могла уявити, що я тут не працюю. Як результат – місто стало моєю домівкою, а колектив телеканалу – родиною».

Наталія Петрик
бухгалтер

Мудра та досвідчена. Завжди знаходить гарну пораду та надає дружню підтримку. Вона підіймає настрій всьому колективу гарними жартами і звісно ж вчасно виплаченою зарплатою.

Юля Каспарова
редактор

Особлива, смілива й талановита журналістка, з безліччю цікавих та оригінальних ідей. Вона завжди готова до найбільш неочікуваних дій під час зйомок, завше активно долучається до дійства, яке відбувається. Її сюжети яскраві та цікаві, у них відчувається орієнтування у темі та бажання задовольнити цікавість глядача – що їй з легкістю вдається.

«Краще зробити і пошкодувати, ніж жалувати про те, що не зробив»

Віталій Гученко
рекламний відділ

Генератор ідей. Його день розпочинається з кави, мега планів по розвитку телеканалу і планування методів їх втілення. Про рекламу в Борисполі він знає майже все.

«Хто хоче, той шукає можливості, а хто не хоче – шукає причини».

Наталя Басюк
тележурналіст

Наталія вважає, що для вдалої зйомки необхідно, насамперед, підійти до неї із хорошим настроєм та щирою усмішкою. Вона легко знаходить контакт із людьми. У сюжетах Наталія відтворює своє творче бачення події та вміє зацікавити глядача із перших секунд.

«У людях ціную щирість, сміливість, моральність, доброту та здатність допомогти іншому»

Катерина Теплюк
редактор сайту

Креативна, відповідальна та трішки шалена. Найчастіше вона залишається за кадром, але цікаві новини на сайті та оригінальні заголовки – результат саме її праці. Катя завжди у курсі всіх подій. Її спокійний, але разом з тим спонтанний норов неабияк збагачує насичену робочу атмосферу. Вона завжди готова критикувати, радити та просто підтримати.

«Якщо ви хочете мати те, чого ніколи не мали – почніть робити те, чого ніколи не робили».

Вадим Погребний
телеоператор

Вадим – той, хто мало говорить, але багато робить. Амбіційний молодий оператор кожного дня вносить в роботу телеканалу щось нове. У зйомках Вадим руйнує стереотипи – шукає оригінальні ракурси та неординарні кадри.

Лідія Захарченко
редактор радіо

Вимоглива, але справедлива. Знає Бориспіль, як свої п’ять пальців. Лідія Миколаївна пам’ятає усі свята, що відбуваються протягом року, як професійні так і особисті.

Саме завдяки їй радіослухачі вчасно дізнаються про події міста. Вона любить роботу та обожнює свої кімнатні рослини.Коментарі
Двох зловмисників, які намагались викрасти «М …
Очень жаль, что наказание не было полноценным. Вор вместе с семьёй упали на жалость, стали упрашивать, что все восстановят если я соглашусь с условным сроком на год!!!!! Я повелась, лох! Больше не буду верить людям! Ничего они не восстановили, …
На хабарі у 3000 доларів США затримали голову …
Його відпустять по причині порушення прцедури затримання : "кайданки повинні надягати справа наліво, а не навпаки"
Заступник міністра охорони здоров’я Павло Ков …
Не должно быть никаких лидеров. Все станции скорой помощи должны быть на современном уровне во всей стране!
Останні блоги