Завдяки наполегливості та креативному підходу до роботи, телеканал «Бориспіль» активно розвивається. На сьогодні колектив каналу готує та випускає багато оригінальних аналітичних та розважальних телепроектів.

Телеканал «Бориспіль» — єдиний телеканал у місті,
який транслює ефір у кабельній мережі “ТРК “Бориспіль””.

Лія Бокова
в.о. директора

Для цієї дівчини з незвичайним ім’ям не проблема знайти спільну мову з будь-якою людиною, для неї немає нічого неможливого. Прибувши на зйомку вона відразу звертає увагу на ті речі, які не побачить ніхто. Вона любить, аби сюжети були незвичні. Її ліпший друг – це креатив.

«Я закохалася в Бориспіль з першого кроку, і через деякий час переїхала в місто літаків і світлофорів. Дізнавшись про ТРС «Бориспіль», не могла уявити, що я тут не працюю. Як результат – місто стало моєю домівкою, а колектив телеканалу – родиною».

Наталія Петрик
бухгалтер

Мудра та досвідчена. Завжди знаходить гарну пораду та надає дружню підтримку. Вона підіймає настрій всьому колективу гарними жартами і звісно ж вчасно виплаченою зарплатою.

Юля Каспарова
редактор

Особлива, смілива й талановита журналістка, з безліччю цікавих та оригінальних ідей. Вона завжди готова до найбільш неочікуваних дій під час зйомок, завше активно долучається до дійства, яке відбувається. Її сюжети яскраві та цікаві, у них відчувається орієнтування у темі та бажання задовольнити цікавість глядача – що їй з легкістю вдається.

«Краще зробити і пошкодувати, ніж жалувати про те, що не зробив»

Віталій Гученко
рекламний відділ

Генератор ідей. Його день розпочинається з кави, мега планів по розвитку телеканалу і планування методів їх втілення. Про рекламу в Борисполі він знає майже все.

«Хто хоче, той шукає можливості, а хто не хоче – шукає причини».

Наталя Басюк
тележурналіст

Наталія вважає, що для вдалої зйомки необхідно, насамперед, підійти до неї із хорошим настроєм та щирою усмішкою. Вона легко знаходить контакт із людьми. У сюжетах Наталія відтворює своє творче бачення події та вміє зацікавити глядача із перших секунд.

«У людях ціную щирість, сміливість, моральність, доброту та здатність допомогти іншому»

Катерина Теплюк
редактор сайту

Креативна, відповідальна та трішки шалена. Найчастіше вона залишається за кадром, але цікаві новини на сайті та оригінальні заголовки – результат саме її праці. Катя завжди у курсі всіх подій. Її спокійний, але разом з тим спонтанний норов неабияк збагачує насичену робочу атмосферу. Вона завжди готова критикувати, радити та просто підтримати.

«Якщо ви хочете мати те, чого ніколи не мали – почніть робити те, чого ніколи не робили».

Вадим Погребний
телеоператор

Вадим – той, хто мало говорить, але багато робить. Амбіційний молодий оператор кожного дня вносить в роботу телеканалу щось нове. У зйомках Вадим руйнує стереотипи – шукає оригінальні ракурси та неординарні кадри.

Лідія Захарченко
редактор радіо

Вимоглива, але справедлива. Знає Бориспіль, як свої п’ять пальців. Лідія Миколаївна пам’ятає усі свята, що відбуваються протягом року, як професійні так і особисті.

Саме завдяки їй радіослухачі вчасно дізнаються про події міста. Вона любить роботу та обожнює свої кімнатні рослини.Коментарі
Вакансії, робота та послуги в Борисполі. Прог …
296999 76638I gotta bookmark this website it seems quite useful . 566334
Протягом нічної зміни патрульні Борисполя зат …
994107 640233Hi there! Do you use Twitter? Id like to follow you if that would be ok. Im undoubtedly enjoying your weblog and appear forward to new posts. 844870
Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10-16 кві …
848421 77071This Los angeles Weight Loss diet happens to be an low and flexible going on a diet application meant for generally trying to drop the weight as well within the have a significantly healthier lifetime. shed weight 787914
У Борисполі під час роботи загинув будівельни …
286031 363410I genuinely enjoy seeking at on this internet site , it has wonderful content material . 466082
28 травня на Європейській площі у Борисполі в …
6379 857891Absolutely composed written content material , thanks for info . 900915
Останні блоги