Завдяки наполегливості та креативному підходу до роботи, телеканал «Бориспіль» активно розвивається. На сьогодні молодий колектив каналу готує та випускає багато оригінальних аналітичних та розважальних телепроектів, якість та оперативність подачі новин на досить високому рівні.

Телеканал «Бориспіль» — єдиний телеканал у місті, який транслюється в ефірі завдяки кабельній мережі міста.

Денис Гончар
директор

“Прийшов, побачив, переміг”. Це девіз Дениса. Від тепер і команди телеканалу.

За час роботи Дениса Сергійовича на посаді керівника, “ТРС Бориспіль” вийшов на новий рівень, – і сьогодні продовжує завойовувати прихильність глядачів. Адже створюються та успішно реалізовуються нові цікаві проекти. А також зроблено ще один крок до успіху – відкрито нову студію відеозапису.

Денис – патріот своєї справи та чудовий менеджер. Адже коли людина займається тим, що любить – вона успішна, сповнена сил та енергії, яка відчувається оточуючими та спонукає рухатися і розвиватися. Саме таким має бути керівник – ідейним натхненником для всього колективу. За що редакція ТРС «Бориспіль» вдячна Денису Сергійовичу.

«Колектив у мене гарний. Кожен є невід’ємною частинкою одного механізму, який рухається з неймовірною швидкістю вперед і тільки вперед».

Наталія Петрик
бухгалтер

Мудра та досвідчена. Завжди знаходить гарну пораду та надає дружню підтримку. Вона підіймає настрій всьому колективу гарними жартами і звісно ж вчасно виплаченою зарплатою.

Віталій Гученко
ведучий, реклама і PR

Генератор ідей. Його день розпочинається з кави, і ніхто ніколи не здогадується, що у нього на думці… Якщо ви хочете, аби про вас, або вашу компанію дізналися усі – цей хлопець знає як це зробити швидко та якісно.

«Хто хоче, той шукає можливості, а хто не хоче – шукає причини».

Лідія Захарченко
редактор радіомовлення

Вимоглива, але справедлива. Знає Бориспіль, як свої п’ять пальців. Лідія Миколаївна пам’ятає усі свята, що відбуваються протягом року, як професійні так і особисті.

Саме завдяки їй радіослухачі вчасно дізнаються про події міста. Вона любить роботу та обожнює свої кімнатні рослини.

Тетяна Поминальна
редактор

Оптимістично налаштована, позитивна дівчина. Швидко вчиться, не боїться експериментувати і завжди із завзяттям береться за нові теми. У своїй роботі дівчина керується правилом трьох «П» – порядність, патріотизм і професіоналізм.

«У журналістику люди мають приходити з чистими думками»

Лія Бокова
редактор в декреті

Для цієї дівчини з незвичайним ім’ям не проблема знайти спільну мову з будь-якою людиною, для неї немає нічого неможливого. Прибувши на зйомку вона відразу звертає увагу на ті речі, які не побачить ніхто. Також Лія першокласний автомобіліст. Вона любить, аби сюжети були незвичні. Її ліпший друг – це креатив.

«Я закохалася в Бориспіль з першого кроку, і через деякий час переїхала в місто літаків і світлофорів. Дізнавшись про ТРС «Бориспіль», не могла уявити, що я тут не працюю. Як результат – місто стало моєю домівкою, а колектив телеканалу – родиною».

Кароліна Савсюк
тележурналіст

Кароліна – цікава та багатогранна особистість. За ніжною та витонченою зовнішністю легко помітити серйозного та впевненого у собі професіонала. Вона керується переконанням, що ніколи не варто сидіти на місці – а необхідно тренуватися, навчатися, захоплюватися та йти по життю, бо життя пройде повз. Дівчина займає активну життєву позицію: бере участь у різноманітних конкурсах та благодійних заходах. Кароліна – це відкритий, щирий та відповідальний журналіст.

«Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш вірний шлях до успіху – весь час пробувати ще один раз»

Михайло Головненко
телеоператор

Михайло – це поєднання стриманості та впевненості. З-поміж інших виділяється наполегливістю та неабияким завзяттям до того, що робить. У людях Михайло цінує чесність, доброту та хороше почуття гумору.

«Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті.»

Віталій Назаркевич
телеоператор

Віталій – креативний хлопець з гострим почуттям гумору. Вміє помітити найменші дрібниці та вчасно надати необхідну пораду. Віталій швидко вчиться новому та не зупиняється на досягнутому.

«Тут має бути пафосна цитата, щоб показати, що я розумний»

Юля Марценюк
тележурналіст

особлива, смілива й талановита журналістка, з безліччю цікавих та оригінальних ідей. Вона завжди готова до найбільш неочікуваних дій під час зйомок, завше активно долучається до дійства, яке відбувається. Її сюжети яскраві та цікаві, у них відчувається орієнтування у темі та бажання задовольнити цікавість глядача – що їй з легкістю вдається.

«Краще зробити і пошкодувати, ніж жалувати про те, що не зробив»

Наталя Басюк
тележурналіст

Наталія вважає, що для вдалої зйомки необхідно, насамперед, підійти до неї із хорошим настроєм та щирою усмішкою. Вона легко знаходить контакт із людьми. У сюжетах Наталія відтворює своє творче бачення події та вміє зацікавити глядача із перших секунд.

«У людях ціную щирість, сміливість, моральність, доброту та здатність допомогти іншому»Коментарі
Перша в Україні світлодіодна писанка прикраси …
Дякую Миколі Корнійчуку та Анатолію Федорчуку за таку красу!!!
За що бориспільці люблять своє місто? …
Дуже важко любити за те чого ще немає! Любити за надію на покращення майже не можливо! Відповіді вийшли типово однаковими, бо рідний край любимо безперечно! А ось якби питання було б про те що бажано покращити у місті , чи за що ми не любимо це мі …
Бал танців у Борисполі та інші головні новини …
Чому за 21 березня ви докладно розповідаєте про сільського голову-хабарника, та контрабанду тропічних рослин, виділивши окремі сюжети?? а ось стосовно балу тварин в музичній школі лише 30секунд. Невже Бориспіль це місто негативу, чому несете в маси …
Екологічна катастрофа на Олесницькому озері у …
Мені здається вони не дуже переймалися, коли це робили.
Останні блоги