Як найкраще підібрати люстру до інтер’єру вашою кухні

Обрати люстру в кухню – завдання не з легких. Коли перед людиної з’являється це питання – це складна задача, в якій ми маємо декілька змінних. Серед них – розмір кухні, її форма, стиль, наявність зонування на приготування та обід, матеріал плафону та люстри, і звичайно ж, тип закріплення люстри.

Люстри бувають з кріпленням на стелі та ті, які потрібно підвішувати. У даному випадку відповідь залежить від висоти вашої стелі. Люстри, із кріпленням безпосередньо на стелі, кріпляться доволі близько, а ось навесні тримаються на якійсь відстані від стелі на ланцюгу чи на металевому кріпленні. Тому якщо у вашої кухні низька стеля і невелика площа, то люстра вам потрібна найкомпактніша – обирайте світильник з маленьким плафоном. Це дозволить відчувати себе доволі комфортно на кухні навіть дуже високих людей, до того ж візуально збільшує простір.

Якщо ваша кухня, наче пенал, вузька та довга, то найкращим рішенням для вас будуть люстри лінійного типу. Вони вішаються над обіднім столом і складаються з ряда лампочок, що дозволяє добре підсвітити увесь простір кімнати. Така люстра може бути виконана як у класичному стилі, так і у сучасному.

Світло у кухні не повинно бути подразником для очей та бути занадто різьким. Також обов’язково потрібно обміркувати положення люстри і додаткових світильників, щоб вони не створювали бліки та тіні. Світло повинно бути рівним та в міру яскравим.

Оформлення

Люстра може бути як головним джерелом світла,так і виконувати функцію декору. Ви можете об’єднати ці два варіанти, якщо при виборі люстри будете відштовхуватись від стилю вашої кухні. І знов, рішення, щодо вибору люстри в кухню, дуже залежить від оформлення кухні. Якщо у вас кухня в класичному стилі, і вона має достатньо свободного простору, то можливо використати класичну підвісну люстру із плафонами. Якщо кухня сучасна, то тут можливо порадити люстру у стилістиці модерну.

Або ж ви можете сміливо об’єднати стиль хайтек у класичній кухні, чи навпаки, і це вже буде фьюжн, який користується шаленою популярністю, дякуючи своїй різноманітності та практичності.

Не дивлячись на сучасні технології, зазвичай люстра підвласна дії пара та підвищенних температур. Саме тому краще під час вирішення запитання, як обрати люстру в кухню, зупинити свій погляд на тій, що зроблена із скла або пластика, аніж із тканини. Хоча, якщо вам хочеться саме таку, то обирайте ту, яка буде легко і швидко пратися.

Колір

Не треба також забувати про те, якого кольору буде обрана вами люстра. Згідно останнім дослідам вчених, колір освітлення може покращити настрій та навіть допомогти схуднути. Червоний, помаранчевий та жовтий кольори допомогають покращити травлення, підвищити настрій та вашу робочу силу. Холодні кольори – синій, блакитний, темно-зелений, навпаки, допоможуть схуднути, бо вони зменшують відчуття голоду.

Тож, підводячи підсумок, можна виділити декілька критеріїв, опираючись на які можна правильно обрати люстру для вашої кухні:

  • Стиль оформлення кухні;
  • Колір;
  • Доступна площа.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Glavred

Адміністратор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *